Volba jazyka
Česky English Deutsch Dansk Nederlande Italiano
Obsah

Economy mobilní domky

Můžete se u nás ubytovat v economy mobilních domcích, tyto domky jsou 8 m dlouhé a 3 m široké (24 m2), 2 ložnicové se sprchou a toaletou, pro 4 dospělé osoby a 1 dítě do 50 kg na palandě. V jedné ložnici je manželská postel a v druhé jsou 2 jednolůžkové postele a palanda. Domky jsou umístěny na číslech M5 - M12 s nádherným výhledem na Lipno. Každý domek má před sebou terasu se zahradním nábytkem. Parkování je za domkem. Obývací pokoj je vybaven sedací soupravou, stolem se židlemi. K dispozici je kompletní sociální zařízení se sprchou a toaletou. Dále pak kompletně vybavená kuchyňka s lednicí 140 litrů, plynovým vařičem, mikrovlnou troubou, kávovarem a nádobím pro 5 osob. V chladnějších měsících je možno mobilní dům přitápět elektrickým přímotopem. Příjezd do mobilních domků je od 15 hod, odjezd do 10 hod.

Povlečení je pro Vás připraveno v každém domku, pouze zde nejsou ručníky a utěrky. Také je zde základní servisní balíček - role toaletního papíru, sáček jaru, houbička, malá utěrka.

Další economy domky č. M15 - M20 mají vyvýšenou dřevěnou krytou terasu se zahradním nábytkem a nádherným výhledem na jezero. Parkování je vedle domku.



Vybavení economy mobilních domků najdete zde.


Přeskočit na obsah Přeskočit na menu