Volba jazyka
Česky English Deutsch Dansk Nederlande Italiano
Obsah

Camping Frymburk

Poznávejte Jižní Čechy a užijte si Lipno


Své fotky a zážitky sdílejte na našem facebooku:

Camping Resort Frymburk  www.facebook.com/CampingFrymburk

Kemp je v provozu od 27. dubna do 16. září 2018. Ubytování nebo kempování můžete rezervovat přímo na našem webu v Rezervacích.


Připravujeme pro Vás zcela nové webové stránky. Ceník pro rok 2018 najdete zde nahoře na liště Ceník nebo v Kalkulátoru ceny. Můžete se těšit na nové video a virtuální prohlídku! Stránky pustíme co nejdříve. Děkujeme za pochopení.


Camping Frymburk se rozprostírá na břehu Lipenského jezera v Jižních Čechách v blízkosti malebné vesničky Frymburk. Areál kempu velký 4,5 ha nabízí 140 karavanových míst s elektrickými přípojkami (6 amp), z toho 25 míst s přípojkou na vodu a odpad a 4 komfortní místa se soukromou koupelnou (WC, sprcha, umyvadlo). Stanová místa jsou na stanové řadě i s možností přípojky na elektřinu. V areálu máme také kompletně vybavené luxusní a economy mobilní domky a víkendovou chatu Chalet. Ne možné ubytovat se se psem v mobilních domcích ani v chatě Chalet! 

Služby:

Návštěvníkům kempu dále nabízíme moderní sanitární zařízení, pračky, sušičky, mrazák, servisní místo pro obytná auta a výlevku pro chemické WC, možnost uschování kol v uzamčené garáži a vlídné a přátelské jednání. V restauraci jsou k dispozici základní potraviny a pečivo nebo příjemné posezení na venkovní terase s výhledem na jezero u sklenice vychlazeného piva. Pochutnáte si také na vynikající pizze a zmrzlině.

Celý areál kempu je pokryt bezdrátovým internetem. Vybavení pro kempování si můžete dokoupit na recepci v našem Kempovém obchodě.

ŽIJTE LÉTEM AKTIVNĚ!

Koupání a rybaření je možné přímo v kempu na naší 800 metrů dlouhé pláži. Zde se nachází i půjčovna lodí, šlapadel, surfů, plachetnic. Ze sportovního vyžití nabízíme stolní tenis, plážový volejbal, basketbal nebo vodní trampolínu, pro ty nejmenší pak 3 velká dětská hřiště s nešpinícím pískem. Areál kempu je osvětlen, oplocen a hlídán 24 hodin denně.

Užijte si vodní atrakce pro děti. V hlavní sezóně probíhají animace pro děti a pro dospělé např. pěší túry, exkurze do vodní elektrárny Lipno, raftové výlety pro celou rodinu i s obědem, koncerty v kempu, grilování, fitness a aerobic cvičení pro děti a dospělé.

Cyklostezka:

Přímo kolem našeho kempu vede zcela nová osvětlená cyklostezka z Frymburku do Lipna nad Vltavou a dále až do Přední Výtoně (16 km), vede po rovince a je vhodná také pro in-line brusle. Z cyklostezky je krásný výhled na jezero, Frymburk a kemp.


Nově toto léto je v provozu vodní lyžování wakeboarding u parkoviště pod skiparkem Frymburk.

Frymburk a Lipno:

Camping je vzdálen asi 800 metrů od města Frymburk. Kolem náměstí jsou útulné restaurace s venkovními terasami. Nachází se zde obchody, pošta, bankomat, prodejna suvenýrů, tenisové kurty, benzinová pumpa, motokáry, půjčovny kol a in-line bruslí, lékárna, zdravotní středisko, muzeum Frymburka a Lipenské přehrady.
Když počasí nepřeje, ve Frymburku lze využít velký krytý bazén s tobogánem v největším komplexu wellness&spa v Jižních Čechách. V obci Lipno nad Vltavou (7 km) je Hopsárium, bazén, Království lesa, Stezka korunami stromů, bobová dráha, bike park, lanová dráha a možnost zapůjčení kol nebo vodních šlapadel. Nalézá se tam také několik výtečných restaurací a kaváren.

Tipy na výlety:

Přímo v kempu organizujeme výlety s průvodcem na kanoích či raftech. Pro skupiny nabízíme zajištění sportovního, kulturního programu po celou dobu pobytu. Camping Frymburk je ideálním výchozím místem jak pro pěší, tak pro cyklistické výlety do přírody, v okolí naleznete spoustu zajímavých hradů a zámků, jako například Český Krumlov, Rožmberk, Hluboká nad Vltavou, Vítkův Kámen a další. Hranice s Rakouskem je od kempu vzdálena přibližně 25 km. Proto je poloha campingu ideální i pro jednodenní výlety do Alp či Solné Komory. Na recepci Vám vždy rádi pomůžeme a poskytneme informace o předpovědi počasí.

Otevírací doba:

Camping Frymburk bude v provozu od 27. dubna do 16. září 2018. Recepce je denně otevřena v červenci a srpnu od 8 do 12.30 a od 13.30 do 20 hod., mimo hlavní sezónu v květnu, červnu a od 27. srpna do 18 hod. Odjezdy z kempování jsou do 12 hod., z ubytování do 10 hodin.

Rezervace:

Rezervace je možná přímo na našich webových stránkách v rezervačním formuláři

 

FAQ:

V nejnovějších často kladených otázkách se dozvíte víc.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Přeskočit na obsah Přeskočit na menu