Volba jazyka
Česky English Deutsch Dansk Nederlande Italiano
Obsah

Camping Frymburk

Poznávejte Jižní Čechy a užijte si Lipno!

Vítá Vás náš nový maskot Žabák Frymba!

Camping Frymburk se rozprostírá na břehu Lipenského jezera v Jižních Čechách v blízkosti malebné vesničky Frymburk. Areál kempu velký 4,5 ha nabízí 170 karavanových míst s elektrickými přípojkami (6 amp), z toho 25 komfortních míst s přípojkou na vodu a odpad a 4 komfortní místa se soukromou koupelnou (WC, sprcha, umyvadlo). V areálu máme také několik jednoduchých chatek, kompletně vybavené luxusní a economy mobilní domky a víkendová chata Chalet.

Nyní je bohužel již všechno ubytování v chatkách a mobilních domcích plně zarezervované do 23.8. Místa s elektřinou pro karavany a obytná auta jsou obsazená do 10.8. Ale rezervovat můžete už na příští rok 2015! Stanových míst zbývá posledních pár volných každý den, pro stany na stanové řadě nerezervujeme! Těšíme se na Vás.


Služby:

Návštěvníkům kempu dále nabízíme moderní sanitární zařízení, pračky, sušičky, mrazák, servisní místo pro obytná auta a výlevku pro chemické WC, možnost uschování kol v uzamčené garáži a vlídné a přátelské jednání. V restauraci jsou k dispozici základní potraviny a pečivo nebo příjemné posezení na venkovní terase s výhledem na jezero u sklenice vychlazeného piva. Pochutnáte si také na vynikající pizze a zmrzlině.


Celý areál kempu je pokryt bezdrátovým internetem, který mohou hosté bezplatně využívat, popř. je možné využít počítač s připojením na recepci. Koupání a rybaření je možné přímo v kempu na naší 800 metrů dlouhé pláži. Zde se nachází i půjčovna lodí, šlapadel, surfů, plachetnic a jízdních kol. Ze sportovního využití nabízíme stolní tenis, plážový volejbal, basketbal nebo vodní trampolínu, pro ty nejmenší pak 3 velká dětská hřiště s nešpinícím pískem. V kempu probíhají v hlavní sezóně animace pro děti a fitness a aerobic cvičení pro děti a dospělé. Areál kempu je osvětlen, oplocen a hlídán 24 hodin denně.

2014: Novinkami letošního roku jsou nové vodní atrakce, čistý písek na hřištích a volejbale, další economy mobilní domky s krytou terasou a v hlavní sezóně probíhají animace pro děti.

Cyklostezka:

Přímo kolem našeho kempu vede zcela nová osvětlená cyklostezka z Frymburku do Lipna nad Vltavou a dále až do Přední Výtoně (16 km), vede po rovince a je vhodná také pro in-line brusle. Z cyklostezky je krásný výhled na jezero, Frymburk a kemp a na trase jsou umístěna odpočívadla.


Frymburk a Lipno:

Camping je vzdálen asi 800 metrů od města Frymburk. Kolem náměstí jsou útulné restaurace s venkovními terasami. Nachází se zde obchody, pošta, bankomat, prodejna suvenýrů, tenisové kurty, benzinová pumpa, motokáry, půjčovny kol a in-line bruslí, lékárna, zdravotní středisko, muzeum Frymburka a Lipenské přehrady.
Když počasí nepřeje, ve Frymburku lze využít velký krytý bazén s tobogánem v největším komplexu wellness&spa v Jižních Čechách. V obci Lipno nad Vltavou (7 km) je Hopsárium, Lego výstava, stezka korunami stromů, bobová dráha, bazén, bike park, lanová dráha a možnost zapůjčení kol nebo vodních šlapadel. Nalézá se tam také několik výtečných restaurací a kaváren.

Tipy na výlety:

Přímo v kempu organizujeme výlety s průvodcem na kanoích či raftech. Pro skupiny nabízíme zajištění sportovního, kulturního programu po celou dobu pobytu. Camping Frymburk je ideálním výchozím místem jak pro pěší, tak pro cyklistické výlety do přírody, v okolí naleznete spoustu zajímavých hradů a zámků, jako například Český Krumlov, Rožmberk, Hluboká nad Vltavou, Vítkův Kámen a další. Hranice s Rakouskem je od campu vzdálena přibližně 25 km. Proto je poloha campingu ideální i pro jednodenní výlety do Alp či Solné Komory. Na recepci Vám vždy rádi pomůžeme a poskytneme informace o předpovědi počasí.


Otevírací doba:

Camping Frymburk je v provozu od 25. dubna do 21. září 2014. Recepce je denně otevřena v červenci a srpnu od 8 do 12.30 a od 13.30 do 20 hod., mimo hlavní sezónu v květnu, červnu a září do 18 hod. 

Rezervace:

Rezervace je možná přímo na našich webových stránkách v rezervačním formuláři

 

FAQ:

V nejnovějších často kladených otázkách se dozvíte víc.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

 

Přeskočit na obsah Přeskočit na menu