Volba jazyka
Česky English Deutsch Dansk Nederlande Italiano
Obsah

Camping Frymburk

Poznávejte Jižní Čechy a užijte si Lipno!

Všem našim hostům děkujeme za návštěvu v loňské sezóně a budeme se na Vás těšit zase tento rok! Připravujeme pro Vás nyní nové brožurky s tipy na výlety a krásné upomínkové předměty našeho kempu.

Camping Frymburk se rozprostírá na břehu Lipenského jezera v Jižních Čechách v blízkosti malebné vesničky Frymburk. Areál kempu velký 4,5 ha nabízí 170 karavanových míst s elektrickými přípojkami (6 amp), z toho 25 komfortních míst s přípojkou na vodu a odpad a 4 komfortní místa se soukromou koupelnou (WC, sprcha, umyvadlo). V areálu máme také kompletně vybavené luxusní a economy mobilní domky a víkendovou chatu Chalet.


Služby:

Návštěvníkům kempu dále nabízíme moderní sanitární zařízení, pračky, sušičky, mrazák, servisní místo pro obytná auta a výlevku pro chemické WC, možnost uschování kol v uzamčené garáži a vlídné a přátelské jednání. V restauraci jsou k dispozici základní potraviny a pečivo nebo příjemné posezení na venkovní terase s výhledem na jezero u sklenice vychlazeného piva. Pochutnáte si také na vynikající pizze a zmrzlině.


Celý areál kempu je pokryt bezdrátovým internetem, který mohou hosté bezplatně využívat, popř. je možné využít počítač s připojením na recepci. Koupání a rybaření je možné přímo v kempu na naší 800 metrů dlouhé pláži. Zde se nachází i půjčovna lodí, šlapadel, surfů, plachetnic a jízdních kol. Ze sportovního využití nabízíme stolní tenis, plážový volejbal, basketbal nebo vodní trampolínu, pro ty nejmenší pak 3 velká dětská hřiště s nešpinícím pískem. Areál kempu je osvětlen, oplocen a hlídán 24 hodin denně.

Tento rok jste si mohli užít vodní atrakce pro děti, příští rok budeme připravovat také nové další vyžití a aktivity. V hlavní sezóně probíhají animace pro děti a pro dospělé např. pěší túry, exkurze do vodní elektrárny Lipno, raftové výlety pro celou rodinu i s obědem, koncerty v kempu, grilování, fitness a aerobic cvičení pro děti a dospělé.

Cyklostezka:

Přímo kolem našeho kempu vede zcela nová osvětlená cyklostezka z Frymburku do Lipna nad Vltavou a dále až do Přední Výtoně (16 km), vede po rovince a je vhodná také pro in-line brusle. Z cyklostezky je krásný výhled na jezero, Frymburk a kemp.


Frymburk a Lipno:

Camping je vzdálen asi 800 metrů od města Frymburk. Kolem náměstí jsou útulné restaurace s venkovními terasami. Nachází se zde obchody, pošta, bankomat, prodejna suvenýrů, tenisové kurty, benzinová pumpa, motokáry, půjčovny kol a in-line bruslí, lékárna, zdravotní středisko, muzeum Frymburka a Lipenské přehrady.
Když počasí nepřeje, ve Frymburku lze využít velký krytý bazén s tobogánem v největším komplexu wellness&spa v Jižních Čechách. V obci Lipno nad Vltavou (7 km) je Hopsárium, Lego výstava, Stezka korunami stromů, bobová dráha, bazén, bike park, lanová dráha a možnost zapůjčení kol nebo vodních šlapadel. Nalézá se tam také několik výtečných restaurací a kaváren.

Tipy na výlety:

Přímo v kempu organizujeme výlety s průvodcem na kanoích či raftech. Pro skupiny nabízíme zajištění sportovního, kulturního programu po celou dobu pobytu. Camping Frymburk je ideálním výchozím místem jak pro pěší, tak pro cyklistické výlety do přírody, v okolí naleznete spoustu zajímavých hradů a zámků, jako například Český Krumlov, Rožmberk, Hluboká nad Vltavou, Vítkův Kámen a další. Hranice s Rakouskem je od campu vzdálena přibližně 25 km. Proto je poloha campingu ideální i pro jednodenní výlety do Alp či Solné Komory. Na recepci Vám vždy rádi pomůžeme a poskytneme informace o předpovědi počasí.


Otevírací doba:

Camping Frymburk je v provozu od 24. dubna do 20. září 2015. Recepce je denně otevřena v červenci a srpnu od 8 do 12.30 a od 13.30 do 20 hod., mimo hlavní sezónu v květnu, červnu a září do 18 hod. 

Rezervace:

Rezervace je možná přímo na našich webových stránkách v rezervačním formuláři

 

FAQ:

V nejnovějších často kladených otázkách se dozvíte víc.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Přeskočit na obsah Přeskočit na menu